...

VIP účet

Využívajte VIP členstvo a naše unikátne služby

Najvyšším cieľom každého človeka je byť šťastným. Pre každého z nás to však znamená niečo iné. My sa vám pocit vyššej kvality života pokúsime sprostredkovať cez ponuku týchto našich troch služieb, ktoré patria do VIP členstva:

 

 1. cez prístup k databáze nami vybratých najvýživnejších potravín, aké sa na našom trhu dajú kúpiť (viac info TU),
 2. cez prístup k databáze recenzií našich najlepších kníh (slovenských i zahraničných), ktoré sme doteraz prečítali (viac info TU),
 3. cez prístup k databáze životne dôležitých otázok (z rôznych osobných i pracovných oblastí), ktoré sú dostatočne provokujúce na to, aby vášho ducha motivovali stať sa lepšou verziou samého seba (viac info TU).

 

Ako funguje VIP členstvo

VIP služba funguje na báze mesačného alebo ročného poplatku. Odoberať môžete jednu alebo aj všetky tri VIP služby naraz (potraviny, knihy, otázky). Za jeden mesačný poplatok dostanete 4, 8 alebo 12 e-dokumentov v PDF formáte. Ich počet a cena sa odvíja podľa toho, koľko služieb k odberu si predplácate naraz. Napríklad ak si zvolíte len odoberanie knižných recenzií, každý týždeň vám príde jedna recenzia (nie všetky naraz), čiže za mesačné členstvo získate 4 knižné recenzie (bez ohľadu na začiatok alebo koniec kalendárneho mesiaca).

Výber dokumentov z databázy potravín a otázok je náhodný, vyberáte si iba kategóriu, z ktorej chcete e-dokumenty čerpať. Naopak z databázy kníh si po zaplatení členstva môžete navoliť ktoré 4 e-knihy pre tento mesiac chcete získať. 

Funguje to tak, že za službu zaplatíte dopredu cez mesačnú (4x7 dní) alebo ročnú (52 x 7 dní) objednávku VIP služby. Po prijatí platby vám sprístupníme sekciu, v ktorej navolíte aké e-dokumenty (kategórie, knihy) chcete odobrať a tie vám následne v osobnom účte (VIP sekcia na stiahnutie) sprístupníme (prvý dokument príde v ten deň až v noci). Časovo služba nie je ohraničená na kalendárny mesiac, ale na 4 x 7 dní (pri mesačnom členstve) alebo na 52 x 7 dní (pri ročnom členstve). Na konci mesiaca / roka pokiaľ nezaplatíte ďalší poplatok, k automatickému predĺženiu VIP služby nedôjde. Je teda na vás, koľko mesiacov budete chcieť službu využívať. Platené VIP členstvo je nezáväzná služba a môžete od nej kedykoľvek odstúpiť. Do nášho systému nezadávate žiadnu platobnú kartu / kreditku, z ktorej by sa strhávali peniaze bez vášho vedomia.

Zhrnutie:

 • za mesačný poplatok dostanete 4 dokumenty z každej predplatenej databázy (knihy, otázky, potraviny),
 • za ročný poplatok dostanete 52 dokumentov z každej predplatenej databázy (knihy, otázky, potraviny),
 • predplatné sa neviaže na kalendárny mesiac, ale na 4 x 7 nasledujúcich dní (alebo 52 x 7 nasledujúcich dní pri ročnom predplatnom),
 • želané e-dokumenty alebo ich kategórie si po zaplatení vyberáte TU,
 • vybrané e-dokumenty vám prichádzajú vždy v noci a stiahnuť si ich môžete TU,
 • o tom, že máte nový e-dokument k dispozícii na stiahnutie, vás informujeme cez notifikáciu na email (nástenka správ),
 • po skončení doby VIP členstva k jeho predĺženiu automaticky nedochádza, je potrebné si službu opäť predplatiť.

Koľko stojí VIP služba

Predplaťte si VIP službu podľa Vášho výberu

= 5 eur/mesiac
= 10 eur/mesiac
= 15 eur/mesiac
Mesačné členstvo VIP
Mesačné členstvo VIP
(všetko spolu)
= 19 eur/mesiac

(úspora 11 eur/mesiac = 132 eur/rok)

 

Čo znamenajú niektoré stavy (vpravo gombík) pri jednotlivých VIP položkách:

 • Kúpiť (uvedená služba je k dispozícii)
 • Služba predplatená (túto službu práve odoberáte)
 • Predplatená iná služba (nie je možné súbežne odoberať viacero VIP služieb)
 • Služba vypredaná (v databáze pre vás nie je dostatok e-dokumentov, aby sa ju dalo predplatiť)

Aktuálny počet dokumentov v jednotlivých databázach

Bežne dostupné potraviny (supermarkety, bežné obchody)
15 dokumentov
Potraviny dostupné na tržniciach, v stánkoch a BIO obchodoch
27 dokumentov
Špeciálne potraviny, pochutiny a suplementy (slabšia dostupnosť)
12 dokumentov
Zaujímavé potraviny blízke zahraničie (Česko, Rakúsko, Maďarsko)
2 dokumentov
1. Otázky SEBAOBJAVOVANIE
9 dokumentov
2. Otázky EMÓCIE a MYSEĽ
6 dokumentov
3. Otázky VZŤAHY
7 dokumentov
4. Otázky ČAS
6 dokumentov
5. Otázky POSLANIE
14 dokumentov
6. Otázky PENIAZE
16 dokumentov

Veľký bonus pre členov nášho Zlatoš Family VIP klubu

Pri nákupe nášho mesačného VIP členstva (19 eur / mesiac), získavate automaticky 10 alebo 12% zľavu na všetky produkty v našom internetovom obchode bioeshop.sk (Wellness ProteinWellness Bar a ďalšie). Pri objednaní mesačného členstva VIP členstva získate 10% zľavu na akýkoľvek tovar, pri objednaní ročného predplatného VIP členstva získate 12% zľavu na akýkoľvek tovar. V databáze evidujeme zoznam členov vo VIP členstve, takže zľava vám “naskočí” automaticky počas nákupného procesu v našom bioeshop.sk obchode. Modelový príklad:

Pán L.Š. zo Zvolena si zakúpil mesačné VIP členstvo (19 eur) a zároveň je aj náš pravidelný zákazník v bioeshop.sk. Keďže u nás nakupuje často a produkty dennej spotreby jednoducho potrebuje tak sa rozhodol, že urobí väčší nákup. Nakúpil naraz viaceré produkty (Wellness rada, iné) v hodnote 230 eur a získal vďaka VIP službe 10% zľavu (23 eur). Vďaka tomu nie len že ušetril 23 eur z celého nákupu v bioeshope, ale zároveň sa mu vrátila späť suma za mesačné VIP členstvo + 4 eura dostal ešte “navyše”. Vďaka tomuto mechanizmu má:

 • aj bioeshop produkty s 10% zľavou, ktoré by inak nakúpil v plnej sume,
 • a v podstate “zadarmo” VIP členstvo s 12-timi cenných dokumentov (z troch databáz).

Ešte jeden extra bonus pre VIP členstvo

Od novembra 2015 sme celé VIP členstvo aj o novú databázu BONUSOV. V snahe neustále prinášať vyššiu hodnotu sme sa rozhodli urobiť jeden krok navyše. Do databázy začíname pridávať rôzne bezplatné bonusy (video, mp3, PDF), ktoré pre vás budú dostupne počas doby predplateného členstva. Z nasledovného článku (aj obrázku) si môžete pozrieť aké prvé bonusy sme pridali práve teraz.

 Ak chcete byť notifikovaný o tom, aké nové bonusy do bonusovej databázy pridávame, prihláste sa k odberu noviniek o VIP členstve cez špeciálny formulár, ktorý je v tomto článku úplne dole. 

Extra VIP BALÍK 

Pre tých z vás, ktorí si želáte zakúpiť viac dokumentov z VIP databáz naraz, môžete využiť túto extra službu. Pripravili sme ju na základe vašich podnetov. V nej si môžete zakúpiť vami vybrané databázy, jednotlivé knihy alebo celé požadované kategórie. Nevýhodou tohto VIP extra balíka je, že vám v ňom neposkytujeme výhody VIP členstva (10 alebo 12% zľava na bioeshop.sk produkty počas trvania členstva alebo databázu bonusov). Po úhrade však dostávate okamžitý prístup k vybraným dokumentom vo vašom osobnom účte v sekcii VIP na stiahnutie. Viac info TU.

Zostavte si balíček VIP produktov

Pre vytvorenie objednávky musíte byť prihlásený.

 

 

Reklamácie a obchodné podmienky

Za mesačné VIP členstvo peniaze nevraciame. Po prečerpaní mesačného členstva sa vzťah uzavrie a môže sa otvoriť až po zaplatení ďalšieho poplatku za členstvo. Peniaze vám však vrátime v prípade, že prestanete byť spokojný s celoročným predplatným VIP členstva. V takomto prípade dostanete späť alikvotnú čiastku zníženú o objem času služby, ktorú ste v roku už odčerpali. My však veríme, že VIP služba vám prinesie do života viac hodnoty a užitočných podnetov ako sumu, ktorú za ňu zaplatíte. Veríme, že podnety z tejto služby vám pomôžu posunúť sa vpred a stať sa tak lepšou verziou samého seba. Srdečne vás pozdravujú

Vlado, Tina a Amelia Zoe 

 

My pevne veríme, že vám naša VIP služba pomôže zlepšiť kvalitu vášho života, prijať nové výzvy a dosahovať vyššie ciele. Ale bez ohľadu na to, aké ciele dosiahnete, je tu ešte niečo dôležitejšie. Omnoho dôležitejšie bude to, akou vyzretou, kvalitnou a trvalo skvelou osobnosťou sa na tejto ceste za svojimi cieľmi stanete (povahové a charakterové vlastnosti). Preto vám želáme úspešný “boj” na ceste za lepšou verziou samého seba.

scroll-top

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.

Rozumiem